Satış Hizmet Sözleşmesi

Alışveriş

Sipariş Verme

Mağazamız’a giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünlerin yanında bulunan “Sepete Ekle” düğmesine basarak sepetinize ekleyiniz. Daha sonra sitenin sağ üst kısmında yer alan Sepetim düğmesine tıklayarak sepetinize geçiş yapınız. Bu sayfada “Ödeme” düğmesine tıklayarak satış işlemine başlayacaksınız.

  1. Açılan sayfadan (Adres Seçimi) teslimat adresinizi seçiniz ya da yeni bir teslimat adresi ekleyiniz.
  2. Kargo seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz kargo firmasını seçiniz. Bu sayfada teslimat yapılabilecek ikinci kişinin ad, soyadı bilgilerini veye not ekleyebilirsiniz.
  3. Ödeme seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçiniz.
  4. Onay sayfasında satın alma ile ilgili tercihlerinizi son bir kez kontrol edip “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayarak satış işlemini tamamlayınız. Yine bu sayfada, siparişiniz ile ilgili bizlere iletmek istediğiniz notunuz varsa Sipariş Notu kısmına yazabilirsiniz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra, Sipariş numaranız ekrana yansıtılır ve Sitede kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgilerinizi içeren bir e-posta gönderilir.

Sipariş Takibi

Siparişimin durumunu ve detaylarını nasıl görebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra “Hesabım” menüsünde yer alan “Siparişler” menüsü altından ilgili alanı seçerek sevk edilmeyi bekleyen ürünlerinizi, tahsilat bekleyen ürünlerinizi, tüm siparişlerinizi ve kargonuza ait paket listenizi görebilirsiniz.

Sipariş Numarasına tıklayarak ilgili siparişe ait ürünleri, seçmiş olduğunuz ödeme yöntemi ve miktarı, kargo firması ve teslimat adresi gibi detayları görebilirsiniz.

Tüm siparişler sayfasında bugüne kadar Siteden verdiğiniz tüm siparişlerin detaylarını Sipariş Numarası, Sipariş Tarihi, Sipariş Durumu (sevk ve temin aşamasında, teslim edildi, iptal, vb.) bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.

Vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?

Siparişini verdiğiniz ürünlerin iptal talebini, ürünler kargoya verilmeden bilgi@komikseyler.com adresine eposta atarak iletebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Sitede kullanabileceğiniz ödeme seçenekleri Banka Havalesi ve Kredi Kartı ile ödemedir.

Takip // İstek Listesi

Takip listesi; Mağazamız üzerinde satışta olmayan ürünlerin durumunu takip edebilmenize, ürünler tekrar satışa açıldığında satın alabilmenize olanak sağlayan ya da hemen satın almak istemediğiniz ama bir listede saklamak istediğiniz ürünleri ekleyebileceğiniz listedir.

Sepet

loader
Üst